Hivatal

Cím: Győr Bajcsy Zsilinszky utca 26. 9021
Postacím: Győr Pf: 1639, 9001
Egyházi flotta telefonszám: 20/824-4222
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

MUNKATÁRSAK
Adámi Mária
püspöki asszisztens
Fekete-Dombi Éva
hivatalvezető

Szücs Péter Pál                egyházkerületi munkatárs

Ihnats Natália házmester

A régi honlapot >>itt<< érhetik el.