Harka visszavár!

Elbúcsúztatták a Mesterházy családot. A 2018. június 24-én, vasárnap tartott táborzáró istentisztelet keretében vett búcsút a harkai gyülekezettől Mesterházy Balázs lelkész és családja, akik szeptembertől egy évre Kodaikanalba, egy indiai nemzetközi iskolába készülnek.

Jézus Krisztus jelenti számunkra a biztos alapot – hangsúlyozta Mesterházy Balázs a hittantábor témája, Jónás könyve alapján tartott prédikációjában. Majd Szemerei János, a Nyugati (Dunántúli) Egyházkerület püspöke kérte Isten áldását a nagy útra készülő lelkészcsaládra.

A harkai egyházközség nevében Gosztola Szabolcs felügyelő köszöntötte a Mesterházy családot, és átadta a gyülekezet ajándékát: négy esőkabátot, amelyek hátulján emlékeztetőül a következő felirat látható: „Harka visszavár!

Ezután Haris-Payer Ilona Gertrúd a helyi német önkormányzat jókívánságait közvetítette.

Az istentiszteletet a templomkertben tartott szeretetvendégség követte, amelynek során a barátok és ismerősök személyesen is elbúcsúzhattak Balázséktól.