Hivatal

Telefon: 96/200-063
Egyházi flotta telefonszám: 20/824-4222
Fax: nincs
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

MUNKATÁRSAK
Adámi Mária
püspöki asszisztens
Tóth Krisztina
hivatalvezető

Szücs Péter Pál                egyházkerületi munkatárs

Tar Ilona házmester

A régi honlapot >>itt<< érhetik el.